Filtruj według

Marka

Marka

System

System

Pamięć RAM

Pamięć RAM

Pamięć Flash

Pamięć Flash

Ekran

Ekran

Klawiatura

Klawiatura

Modem GSM

Modem GSM

Klasa szczelności

Klasa szczelności

GPS

GPS

PrestaShop

Aktywne filtry

Terminal Honeywell CK65

Terminal Honeywell CK65 - Wytrzymały, wydajny komputer mobilny. Przykładowe zastosowania: ✔️Logistyka✔️Magazyny✔️Dostawy sklepowe✔️Sprzedaż mobilna
Dostępność: 623 na stanie
Cena Od 5 626,20 zł

Terminal Honeywell Dolphin CT60

Terminal Honeywell Dolphin CT60 - wydajny, ergonomiczny komputer mobilny Przykładowe zastosowania:✔️handel (obsługa klienta): sklepy, salony✔️gastronomia✔️administracja✔️biblioteki✔️apteki✔️logistyka (np. magazyn, sortownie)✔️przemysł✔️sprzedaż mobilna
Dostępność: brak w magazynie
Cena Od 6 946,30 zł

Terminal Honeywell ScanPal EDA50K

Honeywell ScanPal EDA50K - nowoczesny, ergonomiczny terminal mobilny z klawiaturą. Przykładowe zastosowania terminala: ✔️handel (obsługa klienta): sklepy, salony✔️gastronomia✔️administracja, biblioteki✔️apteki✔️logistyka (np. magazyn, sortownie)✔️przemysł✔️sprzedaż mobilna
Dostępność: brak w magazynie
Cena Od 3 331,70 zł

Terminal Honeywell ScanPal EDA51

Honeywell ScanPal EDA51 - nowoczesny, ergonomiczny terminal mobilny z ekranem dotykowym. Przykładowe zastosowania: ✔️handel (obsługa klienta): sklepy, salony✔️gastronomia✔️administracja, biblioteki✔️apteki✔️logistyka (np. magazyn, sortownie)✔️przemysł✔️sprzedaż mobilna
Dostępność: 600 na stanie
Cena Od 3 838,20 zł

Terminal mobilny Zebra MC3300

Zebra MC3300 to następca popularnego modelu MC3200. Jest to kompaktowe urządzenie wspierane przez system Android, które mimo małych rozmiarów łączy w sobie dwie ważne cechy – duży ekran dotykowy oraz fizyczną klawiaturę, przez co zapewnia dużą produktywność, wydajność oraz wygodę podczas użytkowania.
Dostępność: brak w magazynie
Cena Od 4 280,90 zł

Zebra TC21 - terminal Android

TC21 to jeden z najpopularniejszych modeli terminali marki ZEBRA. Przeznaczony dla małych oraz średnich firm kolektor, dzięki kompaktowym wymiarom (wyglądem przypomina standardowych rozmiarów smartfon), w sposób znaczący poprawia tempo oraz jakość pracy.
Dostępność: 502 na stanie
Cena Od 1 685,80 zł

Zebra TC26 - terminal Android z GSM

Terminal Zebra TC26 to wersja zaawansowana modelu TC21.Przeznaczony dla małych oraz średnich firm kolektor, dzięki kompaktowym wymiarom, w sposób znaczący poprawia tempo oraz jakość pracy. Urządzenie obsługuje sieci komórkowej (4G) oraz GPS, dzięki czemu przystosowane jest do pracy w terenie.
Dostępność: 720 na stanie
Cena Od 1 917,10 zł

Zebra TC52 - terminal Android

Zebra TC52 to nowa, udoskonalona wersja modelu TC51. Wytrzymała obudowa oraz najwyższej klasy podzespoły sprawiają, że urządzenie doskonale sprawdzi się w różnych gałęziach przemysłu.
Dostępność: 5749 na stanie
Cena 5 514,70 zł

Zebra TC57 - terminal Android z GSM

Zebra TC57 to nowa, udoskonalona wersja modelu TC56. Wytrzymała obudowa oraz najwyższej klasy podzespoły sprawiają, że urządzenie doskonale sprawdzi się w różnych gałęziach przemysłu. Urządzenie obsługuje sieci komórkowej (4G) oraz GPS, dzięki czemu przystosowane jest do pracy w terenie.
Dostępność: 1750 na stanie
Cena 5 961,80 zł

Zebra TC72 - terminal Android

Zebra TC72 to następca jednej z najbardziej udanej linii TC7X, charakteryzującej się dużą niezawodnością. Jest to jeden z najczęściej wybieranych tego typu terminali na rynku. Urządzenie wyposażone jest w system Android w wersji 8.1 oraz wydajny moduł skanujący (imager) do odczytu kodów 1D i 2D. Terminal dedykowany głównie dla pracowników pierwszej linii, zajmujących się obsługą klientów zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. W skład zestawu wchodzi bateria o pojemności 4620 mAh, osobno należy dokupić kabel komunikacyjno-ładujący lub stacja dokującą.
Dostępność: 932 na stanie
Cena Od 6 986,10 zł