Filtruj według

System

System

Pamięć RAM

Pamięć RAM

Pamięć Flash

Pamięć Flash

Ekran

Ekran

Klawiatura

Klawiatura

Modem GSM

Modem GSM

Klasa szczelności

Klasa szczelności

GPS

GPS

PrestaShop

Aktywne filtry

Terminal mobilny Zebra MC3300

Zebra MC3300 to następca popularnego modelu MC3200. Jest to kompaktowe urządzenie wspierane przez system Android, które mimo małych rozmiarów łączy w sobie dwie ważne cechy â duży ekran dotykowy oraz fizyczną klawiaturę, przez co zapewnia dużą produktywność, wydajność oraz wygodę podczas użytkowania.
Dostępność: Na zamówienie 2-10 tygodni
Cena Od 3 661,60 zł

Zebra TC21 -terminal Android

TC21 to jeden z najpopularniejszych modeli terminali marki ZEBRA. Przeznaczony dla małych oraz średnich firm kolektor, dzięki kompaktowym wymiarom (wyglądem przypomina standardowych rozmiarów smartfon), w sposób znaczący poprawia tempo oraz jakość pracy.
Dostępność: Dostępny 2-5 dni
Cena Od 1 617,80 zł

Zebra TC22 -terminal Android

TC22 to jeden z najpopularniejszych modeli terminali marki ZEBRA. Przeznaczony dla małych oraz średnich firm kolektor, dzięki kompaktowym wymiarom (wyglądem przypomina standardowych rozmiarów smartfon), w sposób znaczący poprawia tempo oraz jakość pracy.
Dostępność: Dostępny 2-4 dni
Cena 2 668,70 zł

Zebra TC26 -terminal Android z GSM

Terminal Zebra TC26 to wersja zaawansowana modelu TC21.Przeznaczony dla małych oraz średnich firm kolektor, dzięki kompaktowym wymiarom, w sposób znaczący poprawia tempo oraz jakość pracy. Urządzenie obsługuje sieci komórkowej (4G) oraz GPS, dzięki czemu przystosowane jest do pracy w terenie.
Dostępność: Dostępny 2-5 dni
Cena Od 1 921,00 zł

Zebra TC27 -terminal Android

TC27 to jeden z najpopularniejszych modeli terminali marki ZEBRA. Przeznaczony dla małych oraz średnich firm kolektor, dzięki kompaktowym wymiarom (wyglądem przypomina standardowych rozmiarów smartfon), w sposób znaczący poprawia tempo oraz jakość pracy.
Dostępność: Dostępny 2-4 dni
Cena 2 970,00 zł

Zebra TC77 -terminal Android

Zebra TC77 to wzbogacona wersja modelu TC72, który został dodatkowo wyposażony w moduł 4G/LTE oraz GPS, co w znacznym stopniu zwiększa wszechstronność urządzenia. Jest to jedno z najczęściej wybieranych urządzeń tego typu na rynku. Terminal dedykowany głównie dla pracowników pierwszej linii, zajmujących się obsługą klientów zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. W skład zestawu wchodzi bateria o pojemności 4620 mAh, osobno należy dokupić kabel komunikacyjno-ładujący lub stacja dokującą.
Dostępność: Dostępny 1-3 dni
Cena Od 8 871,30 zł

Zebra TC8300 -terminal Android z uchwytem

Zebra TC8300 to następca popularnego terminala TC8000 (zaprojektowanego specjalnie z myślą o zwiększeniu produktywności pracowników). W porównaniu z poprzednikiem, nowa generacja charakteryzuje się zwiększoną wydajnością oraz rozszerzoną funkcjonalnością. Posiada skaner kodów 1D i 2D, w zależności od konfiguracji, istnieje możliwość wyboru zasięgu skanera (standardowy lub wydłużony). W zestawie się terminal z baterią, osobno należy dokupić stację dokującą, aby zestaw był kompletny.
Dostępność: Telefon..
Cena Od 7 678,80 zł