Aktywne filtry

Terminal Honeywell CK65

Terminal Honeywell CK65 - Wytrzymały, wydajny komputer mobilny. Przykładowe zastosowania: âď¸Logistykaâď¸Magazynyâď¸Dostawy sklepoweâď¸Sprzedaż mobilna
Dostępność: Na zamówienie 2-10 tygodni
Cena Od 6 076,30 zł

Terminal Honeywell Dolphin CT40

Honeywell Dolphin CT40 - Ergonomiczny, wydajny komputer mobilny. Przykładowe zastosowania: âď¸Logistykaâď¸Magazynyâď¸Dostawy sklepoweâď¸Sprzedaż mobilna
Dostępność: Na zamówienie 2-10 tygodni
Cena Od 5 902,00 zł

Terminal Honeywell ScanPal EDA51

Honeywell ScanPal EDA51 - nowoczesny, ergonomiczny terminal mobilny z ekranem dotykowym. Przykładowe zastosowania: âď¸handel (obsługa klienta): sklepy, salonyâď¸gastronomiaâď¸administracja, bibliotekiâď¸aptekiâď¸logistyka (np. magazyn, sortownie)âď¸przemysłâď¸sprzedaż mobilna
Dostępność: Na zamówienie 2-10 tygodni
Cena Od 4 145,20 zł

Zebra TC21 - terminal Android

TC21 to jeden z najpopularniejszych modeli terminali marki ZEBRA. Przeznaczony dla małych oraz średnich firm kolektor, dzięki kompaktowym wymiarom (wyglądem przypomina standardowych rozmiarów smartfon), w sposób znaczący poprawia tempo oraz jakość pracy.
Dostępność: Dostępny 1-7 dni
Cena Od 1 685,80 zł

Zebra TC26 - terminal Android z GSM

Terminal Zebra TC26 to wersja zaawansowana modelu TC21.Przeznaczony dla małych oraz średnich firm kolektor, dzięki kompaktowym wymiarom, w sposób znaczący poprawia tempo oraz jakość pracy. Urządzenie obsługuje sieci komórkowej (4G) oraz GPS, dzięki czemu przystosowane jest do pracy w terenie.
Dostępność: Dostępny 1-7 dni
Cena Od 1 917,10 zł

Zebra TC52 - terminal Android

Zebra TC52 to nowa, udoskonalona wersja modelu TC51. Wytrzymała obudowa oraz najwyższej klasy podzespoły sprawiają, że urządzenie doskonale sprawdzi się w różnych gałęziach przemysłu.
Dostępność: Dostępny 1-3 dni
Cena 5 514,70 zł

Zebra TC57 - terminal Android z GSM

Zebra TC57 to nowa, udoskonalona wersja modelu TC56. Wytrzymała obudowa oraz najwyższej klasy podzespoły sprawiają, że urządzenie doskonale sprawdzi się w różnych gałęziach przemysłu. Urządzenie obsługuje sieci komórkowej (4G) oraz GPS, dzięki czemu przystosowane jest do pracy w terenie.
Dostępność: Dostępny 1-3 dni
Cena 5 961,80 zł

Zebra TC72 - terminal Android

Zebra TC72 to następca jednej z najbardziej udanej linii TC7X, charakteryzującej się dużą niezawodnością. Jest to jeden z najczęściej wybieranych tego typu terminali na rynku. Urządzenie wyposażone jest w system Android w wersji 8.1 oraz wydajny moduł skanujący (imager) do odczytu kodów 1D i 2D. Terminal dedykowany głównie dla pracowników pierwszej linii, zajmujących się obsługą klientów zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. W skład zestawu wchodzi bateria o pojemności 4620 mAh, osobno należy dokupić kabel komunikacyjno-ładujący lub stacja dokującą.
Dostępność: Dostępny 1-3 dni
Cena Od 7 545,00 zł

Zebra TC77 - terminal Android

Zebra TC77 to wzbogacona wersja modelu TC72, który został dodatkowo wyposażony w moduł 4G/LTE oraz GPS, co w znacznym stopniu zwiększa wszechstronność urządzenia. Jest to jedno z najczęściej wybieranych urządzeń tego typu na rynku. Terminal dedykowany głównie dla pracowników pierwszej linii, zajmujących się obsługą klientów zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. W skład zestawu wchodzi bateria o pojemności 4620 mAh, osobno należy dokupić kabel komunikacyjno-ładujący lub stacja dokującą.
Dostępność: Dostępny 1-3 dni
Cena Od 9 153,70 zł

Zebra TC8300 - terminal Android z uchwytem

Zebra TC8300 to następca popularnego terminala TC8000 (zaprojektowanego specjalnie z myślą o zwiększeniu produktywności pracowników). W porównaniu z poprzednikiem, nowa generacja charakteryzuje się zwiększoną wydajnością oraz rozszerzoną funkcjonalnością. Posiada skaner kodów 1D i 2D, w zależności od konfiguracji, istnieje możliwość wyboru zasięgu skanera (standardowy lub wydłużony). W zestawie się terminal z baterią, osobno należy dokupić stację dokującą, aby zestaw był kompletny.
Dostępność: Dostępny 1-3 dni
Cena Od 8 607,20 zł