Aktywne filtry

Dokumenty firmy - pakiet

Dokumenty firmy to usługa przeznaczona dla przedsiębiorstw prowadzących własną księgowość za pomocą Rachmistrza lub Rewizora nexo/GT.
 

Umożliwia pracownikom szybką wysyłkę dokumentów do działu księgowego firmy, np. w formie plików PDF lub zdjęć. Znacząco przyspiesza także wprowadzanie ich do systemu dzięki funkcji automatycznego odczytu (OCR). Przepływ dokumentów w firmie staje się prosty i zarazem skuteczny.

Dostępność: brak w magazynie
Cena Od 99,00 zł

Nowy Subiekt 123 - licencja elektroniczna dla biur rachunkowych

Subiekt 123 to przyjazny i łatwy w obsłudze system online do wystawiania faktur, zarządzania informacjami o klientach oraz prowadzenia kartotek usług i towarów. Jest dostosowany do obsługi JPK. To aplikacja dla firm szukających prostego i intuicyjnego narzędzia do obsługi sprzedaży, bez zarządzania magazynem. Jest zintegrowana z programami księgowymi InsERT nexo lub GT, dzięki czemu można na bieżąco wysyłać dokumenty do biura rachunkowego. Zbudowana jest w ten sposób, by w miarę rozwoju firmy można było samodzielnie decydować o włączaniu modułów dodatkowych. Praca z nią możliwa jest z dowolnego miejsca – wystarczy dostęp do internetu.

Dostępny także w wersji dla firm

Dostępność: brak w magazynie
Cena Od 690,00 zł