Aktywne filtry

InsERT - Gestor GT

Gestor GT to elastyczny system zarządzania relacjami z klientami. Skutecznie wspiera działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy.
Dostępność: 24h
Cena 699,00 zł

Insert - Gestor Nexo

Gestor Nexo - program typu CRM do linii Insert Nexo. Program wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami oraz zarządzanie pracą w firmie. Dzięki automatyzacji różnych czynności pozwala zaoszczędzić czas, zapewniając większą wydajność i efektywność.
Dostępność: 24h
Cena Od 455,00 zł
System rezerwacji -...
  • Na zamówienie

System rezerwacji - zarezerwuj.pl / subskrypcja 12 mies.

zarezerwuj.pl to system zarządzania rezerwacjami, rejestracjami i wizytami stworzony z myślą o potrzebach wielu różnych branż.
  Intuicyjny terminarz pozwala błyskawicznie dodawać do systemu rezerwacje internetowe, telefoniczne i złożone na miejscu, a klienci firmy zyskują możliwość dokonania szybkiej rezerwacji bez względu na to, gdzie przebywają.
  Obsługa rejestracji, wyszukiwanie wolnych terminów, kontakt z klientami i pracownikami - zarezerwuj.pl automatyzuje te i wiele innych procesów, znacząco skracając czas niezbędny do dokonania rezerwacji i zwiększając zadowolenie klientów, a w efekcie - przychody firmy.

Dostępność: Na zamówienie 2-10 tygodni
Cena 290,00 zł